LIGHT4ME by EVOLIGHTS VERTICO wytwornica dymu pionowego 1500W mgły dymiarka LED

Numer katalogowy: 5908249807372
EAN/UPC: 5908249807372
Cena brutto 999,00 zł
Cena netto 812,20 zł
⏳ Dostępność
Sklep stacjonarny: Brak
Magazyn główny: Wysyłka w 3-10 dni roboczych (magazyn zewnętrzny) *
szt.
Przewidywane koszty dostawy
Wysyłka tego produktu jest bezpłatna. W przypadku przesyłek gabarytowych może być naliczony inny koszt transportu.
Kategoria
Marka

LIGHT4ME by EVOLIGHTS VERTICO wytwornica dymu pionowego mgły dymiarka LED

LIGHT4ME by EVOLIGHTS VERTICO to profesjonalna wytwornica dymu pionowego z systemem 24 mocnych, 3-watowych diod LED RGB efektownie podświetlających emisję pary. Urządzenie doskonale sprawdza się na zamkniętych scenach, w klubach tanecznych, pubach i dyskotekach, a także podczas wesel, studniówek, 18-nastek, imprez DJ-skich lub innego typu eventów. Może być sterowane za pomocą pilota przewodowego i bezprzewodowego lub przy wykorzystaniu protokołu DMX.

Wytwornica dymu LIGHT4ME by EVOLIGHTS VERTICO wyposażona została w zbiornik na płyn o poj. 4 litrów. Duża moc przekłada się na wydajność dymiarki, która w ciągu minuty jest w stanie wypełnić mgłą kubaturę ponad 1500 m sześciennych. Wbudowana funkcja Immediate Stop powoduje natychmiastowe przerwanie emisji pary, a wbudowany timer pozwala na zaprogramowanie wytwornicy do automatycznej pracy w interwałach czasowych. Wszystko to sprawia, że LIGHT4ME by EVOLIGHTS VERTICO to doskonała maszyna do wytwarzania dymu na każdą imprezę.

Specyfikacja techniczna:

  • Zasilanie: AC110-240V 50/60Hz
  • Moc: 1500W
  • Bezpiecznik: 10A
  • Czas nagrzewania: 8 min.
  • Wydajność: ~1500 m3/min.
  • Poj. zbiornika na płyn: 4L
  • Diody LED: 24x3W RGB (3w1)
  • Sterowanie: bezprzewodowe, DMX512, timer
  • Wyświetlacz: LCD
  • Ilość kanałów DMX: 6
  • Złącza DMX: 3-pinowe wejście i wyjście XLR
  • Funkcja natychmiastowego zatrzymania wydmuchu: tak
  • Wymiary: 55 x 45 x 30 cm
  • Waga: 7,5 kg
  • W zestawie: przewód zasilający, pilot przewodowy, pilot bezprzewodowy, instrukcja
  • Oryginalne opakowanie i wypełnienie.

Termin wysyłki liczony jest od zaksięgowania wpłaty.
W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji może ulec wydłużeniu.

Rekomendowane artykuły

Ruchome głowy – rodzaje, zastosowanie, cena …

Ruchome głowy – rodzaje, zastosowanie, cena …

Ruchome głowy są jednymi z najbardziej zaawansowanych urządzeń oświetleniowych. Wykorzystywane są głównie na scenie, ale także w architekturze. Fenomen ruchomych głów polega przede wszystkim na możliwości zdalnej zmiany kierunku świecenia. Dzisiejsze rozwiązania idą jednak nieco dalej i dają możliwości zmiany wiązki światła, barw oraz stosowania różnych efektów.

Światło UV - co warto wiedzieć?

Światło UV - co warto wiedzieć?

Czy potrafisz wyobrazić sobie imprezę taneczną bez efektownego oświetlenia ultrafioletowego? To charakterystyczne światło doskonale wpisuje się w klimat szalonej zabawy! Fioletowa poświata znakomicie akcentuje elementy fluorescencyjne, gwarantując efekt neonowego blasku. Światło UV doskonale sprawdzi się także w wielu innych zastosowaniach. Poznaj najważniejsze informacje na temat ultrafioletu i zastanów się, jakie źródła UV spełnią również Twoje oczekiwania.

Sterowanie DMX, Jak zacząć pracę z sygnałem DMX?

Sterowanie DMX, Jak zacząć pracę z sygnałem DMX?

Sterowanie DMX. Na temat sterowania za pomocną sygnału DMX pisali już chyba wszyscy. Niestety większość publikacji na ten temat jest po prostu nie zrozumiała dla normalnego człowieka. Aby dowiedzieć się jak wykorzystać sterowanie DMX w praktyce, trzeba przeczytać całe elaboraty naukowe, a i tak nie do końca wiadomo o co chodzi. Dlatego postanowiłem w sposób bardzo prosty i krótki opisać jak się do tego zabrać od strony praktycznej.

Hazer czy fazer? Wytwornice mgły, czym się różnią?

Hazer czy fazer? Wytwornice mgły, czym się różnią?

Wytwornica mgły, hazer, a może fazer, pojęcia na pierwszy rzut oka tożsame. Jednak gdy wgłębimy się w temat nie jest to już tak oczywiste. Na rynku jest dość sporo wytwornic mgły, niektóre modele nazywane są hazerami inne fazerami, ale dlaczego?